LOGO totalizatorRusza rekrutacja do IV edycji Akademii Patriotyzmu

Dzisiaj, tj 1. kwietnia (i nie jest to Prima Aprillis)  oficjalnie ruszamy z rekrutacją do IV edycji Akademii Patriotyzmu. 6 zjazdów, mnóstwo ciekawych gości, wykłady, warsztaty i dyskusje. Gospodarka, media, historia i wiele innych ciekawych tematów.

Co trzeba zrobić by stać się słuchaczem Akademii? Wystarczy przesłać zgłoszenie z notką o sobie oraz odpowiedzią na pytanie: Czym jest dla Ciebie patriotyzm? na maila: sekretariat@centrumgrabskiego.pl. Termin przyjmowania Waszych aplikacji to 10 kwietnia br.

Terminy zjazdów to: 22-23 kwietnia, 13 maja, 27-28 maja, 17 czerwca, 4-6 sierpnia i 9-10 września br.

Słuchacze Akademii zostaną wyłonieni w procesie rekrutacji i zakwalifikowani na listę stałych uczestników, mających pierwszeństwo jeśli chodzi o wzięcie udziału w kolejnych zjazdach (15 osób) oraz listę rezerwową, spośród której będziemy zapraszać na kolejne zjazdy osoby. Profil słuchaczy to osoby młode (16-30 lat), uczniowie szkół średnich, studenci i absolwenci studiów. Głównym celem projektu jest podnoszenie kwalifikacji i umiejętności osób młodych, aktywnych, chcących się angażować w życie społeczne.

Zjazdy będą się odbywały w Krakowie lub ewentualnie po konsultacji z uczestnikami w innych dużych ośrodkach tj. Warszawa, Wrocław, Rzeszów czy Białystok. Udział w projekcie jest całkowicie darmowy.

Partnerem strategicznym projektu jest Totalizator Sportowy, organizatorem Centrum im. Władysława Grabskiego.


/red./

 


totalizator