LOGO totalizatorO Akademii na antenie TV Republika!

W sobotni poranek,12 sierpnia Akademia Patriotyzmu zagościła ba antenie TV Repubkika. Stało się to za sprawą wizyty w Telewizji Republika, a konkretnie rozmowy w ramach programu "Polska na dzień dobry", jaką z gospodarzami odbył Mateusz Łukomski. Mamy nadzieję, że dzięki tej promocji poszerzy się grono naszym sympatyków.

Podczas wywiadu Mateusz przybliżał widzom założenia i ideę Akademia Patriotyzmu. W rozmowie z dziennikarzami popularnej stacji opowiedział także o tym jak wygląda nasz projekt, jakie były jego początki oraz jakie cele mu przyświecają. Padały także pytania o definicję patriotyzmu, jego współczesne znaczenie i wymiar.

Cieszymy się, że mogliśmy z informacjami o Akademii dotrzeć do szerokiego grona odbiorców! W tym miejscu warto przypomnieć, że Partnerem strategicznym projektu jest Totalizator Sportowy, drugim z partnerów Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. Przypominamy, że za nami już 5 z 6 zjazdów tegorocznej edycji projektu. Wielki, finałowy zjazd odbędzie się w weekend 9-10 września w Krakowie.

Nagranie programu jest dostępne pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=eXgFHAjJP2s&t=33s
 

/kt/

 


totalizator